Sheesh they must be better than gold itself as a 1gram bar costs $60 which is a little over $20 per gram above from what you can purchase other bullion for. If you were to convert the $60 per gram into a per ounce price it would = over $1800
If you purchase an ounce bar its still $1278 which is over $100 per ounce above spot
Its silly places like this with hype garbage marketing (swiss wank bullion) that needs to be sorted out. Only idiots would buy bullion or any gold at that price.
So as you can see the company should be renamed to royale de wankers.